Alba 189 Lampka Sufitowa Milagro

285,00 zł
Brutto
DŁUGOŚĆ ZWISU MAX:
100 CM
ŚREDNICA KLOSZA:
3,8 CM X 45 CM
KLASA ENERGETYCZNA ŻARÓWKI:
LED
KLASA SZCZELNOŚCI:
IP 20
STRUMIEŃ ŚWIETLNY:
1050 LM
BARWA ŚWIATŁA:
4000 K
RODZAJ ŻARÓWEK:
LED
MOC CAŁEJ LAMPY:
15 W LED
ŻARÓWKI GRATIS:
ZINTEGROWANE
NAPIĘCIE SIECIOWE:
230V
KOLOR KLOSZA:
BIAŁY
RODZAJ KLOSZA:
AKRYL
RODZAJ WYKOŃCZENIA:
METAL
STYL LAMPY [ZUL]:
NOWOCZESNE
Ilość

  • Sklep internetowy z oświetleniem LedColorSystem: najwyższa jakość obsługi Klienta. Sklep internetowy z oświetleniem LedColorSystem: najwyższa jakość obsługi Klienta.
  • Zamówienia powyżej 500 zł wysyłka GRATIS. Czas wysyłki 3-7 dni roboczych od chwili wpłynięcia płatności. Zamówienia powyżej 500 zł wysyłka GRATIS. Czas wysyłki 3-7 dni roboczych od chwili wpłynięcia płatności.
  • Możliwość montażu: w promieniu 50 km, po wcześniejszym uzgodnieniu.
Zapytaj o montaż: tel. 695-441-172 Możliwość montażu: w promieniu 50 km, po wcześniejszym uzgodnieniu. Zapytaj o montaż: tel. 695-441-172

Cenisz wysoką jakość i estetyczne walory wszystkich sprzętów w swoim domu? To znaczy, że oświetlenie też powinno takie być! W naszym sklepie znajdziesz oświetlenie polskiej marki Milagro, która łączy w sobie cechy praktyczne i estetyczne produktów oświetleniowych. Milagro została w 2016 roku wyróżniona Laurem Klienta i mimo swojej niedługiej działalności podbiła już polski rynek. Marka współpracuje z projektantami wnętrz, którzy najlepiej wiedzą, jakie oświetlenie potrzebne jest do konkretnego pomieszczenia. Lampy wewnętrzne Milagro to majstersztyk sam w sobie.

Największy wybór oświetlenia w sieci - niskie ceny, najwyższa jakość, stylowe i nowoczesne lampy do każdej powierzchni- wybierz oświetlenie od LED COLOR SYSTEM!

189