ZASADY WYSYŁKI:
Wszystkie zamówione produkty w OswietlenieLed24.pl wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej w zależności od gabarytów przesyłki.

Należną kwotę powiększoną o koszt wysyłki zamawiający płaci przy składaniu zamówienia na stronie OswietlenieLed24.pl 

Wysyłka - koszt wysyłki  17 zł  za standardową paczkę do 20 kg. przy przedpłacie na konto   -nie wysyłamy za pobraniem  -  wysyłamy tak szybko jak to jest tylko możliwe, w przypadku gdy realizacja jest wydłużona zawsze staramy się informować klienta o tym fakcie. 


KOSZTY WYSYŁKI:
Paczka kurierska - 17 zł

NIE WYSYŁAMY ZA POBRANIEM 

Firma kurierska:
Paczki dostarczane są pod wskazany adres. Jeżeli pracownik firmy kurierskiej nie zastanie pod nim osoby upoważnionej do odbioru przesyłki zostawia zawiadomienie (AWIZO) ze swoim numerem telefonu. Termin odbioru wynosi trzy dni liczone od dnia pozostawienia Awiza. W szczególnych przypadkach za zgodą firmy kurierskiej możliwe jest jego przedłużenie, jednak warunki należy indywidualnie ustalić pod telefonem podanym na AWIZO. Po tym terminie towar będzie zwrócony do magazynu. Ponownego dostarczenie będzie możliwe po pokryciu opłat wynikających z jego zwrotu, równych kosztom dostawy.
Uwaga: W przypadku poinformowania Państwa o nadaniu przesyłki i brak kontaktu firmy kurierskiej w dniu przewidywanego dostarczenia, prosimy o niezwłoczny kontakt.

CIĘŻKIE PRZESYŁKI:
Za ciężką przesyłkę uważany jest każdy produkt powyżej 20,0 kg. W związku z tym przy odbiorze powinni Państwo postarać się o pomoc do jej wniesienia i ustawienia we wskazanym miejscu, gdyż zakres obowiązków kuriera ogranicza się w takim przypadku do rozładowania przywiezionej przesyłki. Kurier nie ma obowiązku jej wnoszenia, jednak większość z nich pomaga nieodpłatnie przy wniesieniu i ustawieniu sprzętu.

USZKODZENIE PODCZAS TRANSPORTU:
W przypadku zastrzeżeń co do stanu przesyłki lub ilość zamówionego towaru, musicie Państwo spisać protokół szkody w obecności kuriera, w którym będzie informacja o dacie, godzinie doręczenia oraz opis uszkodzenia lub zauważonych braków.
Postępowanie w przypadku stwierdzenia uszkodzenia: Przyjąć towar i spisać protokół uszkodzenia przesyłki. Po uzgodnieniu z LED COLOR SYSTEM i przesłanie protokołu uszkodzenia przesyłki. W tym przypadku poprosimy Państwa o współpracę w celu uzyskania odszkodowania od firmy kurierskiej. Będzie ona polegała na przesłaniu zdjęć uszkodzonego towaru lub dopuszczenia rzeczoznawcy w celu ustalenia rozmiarów uszkodzenia (prosimy o zachowanie opakowania uszkodzonej przesyłki).